triha

KTO SME?

Interiérové štúdio triha je mladý a dynamický dizajnérsky tím. V roku 2011 ho založil dizajnér Martin Hreščák. Tento krok bol prirodzeným vyústením jeho profesijnej cesty. Predtým niekoľko rokov pracoval v spoločnostiach 3H design a IDN, v ktorých sa priamo podieľal na realizáciách privátnych a komerčných interiérov. Získal v nich bohatú prax pri navrhovaní a výrobe atypov nábytku. Detailne spoznal rôzne materiály, ich vlastnosti a spôsoby, ako ich pretvoriť a pozdvinúť na inú úroveň. Jeho pohľad na dizajn je preto blízky reálnym možnostiam materiálov, avšak bez toho, aby sa nimi cítil zviazaný.

NAŠA FILOZOFIA

Ide nám o prispôsobivosť v každom type interiéru a zároveň o tvarovú jednotu a vyzdvihnutie kvalít priestoru. Snažíme sa, s dôrazom na rukopis nášho štúdia triha, vystihnúť a reinterpretovať klientove túžby, predstavy a potreby.

AKO PRACUJEME

V projektoch uplatňujeme moderné trendy, no zároveň dbáme na nadčasovosť. Dohodnite si s nami stretnutie v našom štúdiu triha. Radi spoznáme vaše estetické preferencie a vytvoríme koncept budúceho bývania. Ten postupne rozvinieme až do podoby výsledného projektu. Prevažná časť výberu materiálov, nábytku a zariadenia prebieha u nás v štúdiu pomocou vzoriek a katalógov, čím vám šetríme drahocenný čas. Pri realizácii dlhodobo spolupracujeme s osvedčeným tímom dodávateľov, majstrov a odborníkov. Komunikácia s nimi a preberanie jednotlivých prác prebieha v našej réžii, Vás na konci čaká zariadený interiér.

TRIHA TEAM

Martin Hreščák  zakladatel, dizajner

Martin Hreščák zakladatel, dizajner

Ing. arch. Martina Maťovčíková, architekt

Ing. arch. Martina Maťovčíková, architekt

a2 Dagmara Blažo, dizajner

Ing.arch. Dagmara Blažo, architekt